BEATKO - DZIĘKUJEMY!

Beatko, byłaś dla wielu z nas przewodnikiem, uczyłaś nas, jak być dobrym nauczycielem-pedagogiem, ale przede wszystkim pokazałaś nam swoim życiem, co to znaczy być dobrym człowiekiem i kochać Boga. Te wszystkie wartości przekazywałaś, pełniąc z oddaniem funkcję wicedyrektora, katechety, nauczyciela.

Beato, dziękujemy Ci za wrażliwość, za tak obecnie rzadką umiejętność słuchania drugiego człowieka, za dobro, którym obdarzałaś każdego z nas.

Kochana Beatko, każdy z nas boryka się z życiem, natomiast spotkania z Tobą, także te wieczorne i późnonocne, były dla nas, dzięki Twojej radości, swobodzie, możliwością nabrania nowych sił, zrozumienia, że świat tak naprawdę jest cudowny. A ten świat był dla Ciebie cudowny także wówczas, gdy jako człowiek, żona, matka, zmagałaś się z chorobą i cierpieniem i to była najcudowniejsza lekcja życia kochana Przyjaciółko, jaką dałaś nam - swoim przyjaciołom, swojej rodzinie i swoim uczniom.

Nie odpuszczałaś Beatko. Wiele wspólnych przedsięwzięć, takich jak: wyjazdy z młodzieżą, kolonie z dziećmi, wspólne robienie palm wielkanocnych, liczne projekty, sukcesy Twoich uczniów w konkursach biblijnych dawały zawsze Tobie siłę, a nas motywowały do działania.  Twoja siła, optymizm i wiara były motorem naszych wielu aktywności. Dziękujemy Ci za uśmiech, za radość i mądrość, które wnosiłaś w relacje koleżeńskie w pracy.

Dziękujemy Ci Beatko, że pojawiłaś się w życiu wielu z nas. Jesteśmy dumni i wdzięczni za tę relację, którą możemy nazwać prawdziwą przyjaźnią. Dziękujemy Ci za wspólne, często szalone pomysły oraz Twoją twórczą i gloryfikującą radość życia. Kochałaś życie, podejmowałaś się rzeczy niemożliwych dla innych.  Beatko, jeżeli coś było trudne, ciężkie do zrobienia, powtarzałaś: „dobrze, ale tak musi być”.

Idąc często  "pod wiatr" nie przekroczyłaś nigdy granicy, która mogłaby być bolesna dla kogokolwiek. Strzegłaś dobra innych ludzi.

Pogrążeni w bólu, smutku, żałobie tęsknimy już za Tobą, ale przyjmujemy wolę Pana. 

admin1

Galeria

KALENDARZ WYDARZEŃ
CYTAT DNIA
"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało"
Janusz Korczak

Kontakt

Katolickie Liceum Ogólnokształcące
im. Św. Melchiora Grodzieckiego

Plac Dominikański 2
43-400 Cieszyn
Zdjęcie Szkoły