Jak dobrze rozpocząć nowy rok szkolny?

Pani Dorota Zyzańska ma na to swój patent, którym dziś podczas uroczystej akademii podzieliła się z uczniami naszego liceum ☝️
Jak znaleźć receptę na przezwyciężanie niechęci? Uświadomić sobie, jakim wielkim szczęściem jest fakt, że wcale nie muszę, ale… mogę coś zrobić, MOGĘ czegoś dokonać ????
Jak zmobilizować się do działania? Chcieć przeżyć niezwykłą przygodę ????
„Ktoś pozna przyjaciela na zawsze już w pierwszym dniu szkoły, ktoś inny nauczy się przegrywać i dalej stawać do walki… Komuś trzeba będzie pomóc przed świętami. W grudniu być może pierwszy raz w życiu zobaczycie wiedeński jarmark bożonarodzeniowy, w styczniu maturzyści będą bawić się na swojej studniówce, w czerwcu ktoś zakocha się na wymianie we Francji… Albo będzie trzeba kogoś przeprosić za jedno wypowiedziane słowo za dużo…”
I wreszcie trzecia rada. U Pana Boga nie ma przypadków. Znaleźliście się tutaj dziś, Wasze miejsce jest właśnie w tym punkcie na mapie Bożego przeznaczenia.
admin1

Galeria

KALENDARZ WYDARZEŃ
CYTAT DNIA
"To miłość nawraca serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siłę zła, egoizmu i strachu"
JAN PAWEŁ II

Kontakt

Katolickie Liceum Ogólnokształcące
im. Św. Melchiora Grodzieckiego

Plac Dominikański 2
43-400 Cieszyn
Zdjęcie Szkoły