WAKACJE!!!

SZANOWNA DYREKCJO!
DRODZY NAUCZYCIELE, RODZICE, PRACOWNICY I PRZYJACIELE "KATOLIKA"!
W innych okolicznościach, powiedzielibyśmy te słowa osobiście podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2019/2020, w naszej szkolnej Auli.
Choć czas, w którym znaleźliśmy się, na to nie pozwala, to jednak nie przeszkadza nam to, aby serdecznie Wam podziękować. Dziękujemy za cały rok szkolny, trud, cierpliwość, wyrozumiałość, zaangażowanie i czas poświęcony nam uczniom – Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!
Dziś kończy się pierwszy rok nauki w naszym wspaniałym Liceum. To dzięki Wam - NAUCZYCIELOM, ze spokojną głową, możemy wyruszyć w wakacyjną podróż, aby nabrać sił i nowej energii. Jesteśmy pewni, że we wrześniu wstąpimy ponownie w mury Katolika, aby móc z nową werwą zdobywać nową wiedzę!
Dziękujemy i życzymy Wam dużo zdrowia, spokoju i odpoczynku. Życzymy także, aby we wrześniu nie tylko uczniowie, ale także – WY Nauczyciele – rozpoczęli pracę ze swoją pasją, na pełnej petardzie!
Z tego miejca chcielibyćmy podziękować także naszym RODZICOM - za to, że wspierali nas w tym trudnym dla wszystkich czasie. Dziękujemy za Wasze wsparcie i cierpliwość. Wiemy, że nie było Wam z nami łatwo.

Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy, Przyjaciele, Koledzy i Koleżanki! Niech tegoroczne wakacje będą wyjątkowe, niezwykle udane i inne od wszystkich poprzednich!
Do zobaczenia we wrześniu!
Trzymajcie się zdrowo i ciepło!
Klasa 1”a” z wychowawcą

admin1

Galeria

KALENDARZ WYDARZEŃ
CYTAT DNIA
"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało"
Janusz Korczak

Kontakt

Katolickie Liceum Ogólnokształcące
im. Św. Melchiora Grodzieckiego

Plac Dominikański 2
43-400 Cieszyn
Zdjęcie Szkoły