ABSOLWENCI KLO

ABSOLWENCI  2013-2016

Wychowawca: mgr Halina Kuś

  1. Cieńciała Bartłomiej
  2. Kohut Aleksandra
  3. Krzemień Izabela
  4. Luboński Kamil
  5. Madzia Dominika
  6. Mazurek Adrianna
  7. Najda Artur
  8. Romańska Karolina
  9. Rymaszewska Agata
  10. Skowron Elżbieta
  11. Swoboda Korneliusz
  12. Wyleżuch Anna
  13. Żwak Angelika

 

ABSOLWENCI  2012-2015

Wychowawca: mgr Joanna Drewek

  1. Brachaczek Filip
  2. Byczkowska Daria
  3. Chraniuk Kamil
  4. Hajek Anna
  5. Jadczyk Danuta
  6. Juroszek Daniel
  7. Kamiński Piotr
  8. Kołder Agnieszka
  9. Kubaczka Sonia
  10. Kubaszczyk Paulina
  11. Kukuczka Dominika
  12. Łacek Magdalena
  13. Manderla Julia
  14. Pilch Ingrid
  15. Pindur Karol
  16. Sosna Kacper
  17. Zając Konrad

 

ABSOLWENCI 2011-2014

Wychowawca: mgr Andrzej Surma

  1. Gawełek Barbara
  2. Koniewski Filip
  3. Pelewicz Agata
  4. Skorupa Mateusz
  5. Stelmach Anna
  6. Tulec Aleksandra
  7. Żebrok Aleksandra

 

ABSOLWENCI 2010-2013

Wychowawca:

  1. Banot Kinga
  2. Borek Martyna
  3. Ficoń Marta
  4. Gilowska Magdalena
  5. Janik Agata
  6. Kiełpikowska Klaudia
  7. Klin Wiktoria
  8. Kukuczka Julia
  9. Majka Zuzanna
  10. Prajzler Łukasz
  11. Sabiniok Marek
  12. Sulej Jakub
  13. Frątczak Kamil
  14. Włodarska Kinga

 

ABSOLWENCI 2009- 2012

Wychowawca: mgr Beata Banot

  1. Barłóg Magdalena
  2. Broda Marek
  3. Chełstowska Marta
  4. Chlebek Michał
  5. Falkowski Dariusz
  6. Gawlas Tomasz
  7. Górski Sebastian
  8. Grześ Piotr
  9. Jureczka Marcin
  10. Klin Sonia
  11. Kowalczyk Katarzyna
  12. Kozyra Mateusz
  13. Kubaszczyk Justyna
  14. Kuna Zuzanna
  15. Machej Barbara
  16. Manowska Julia
  17. Pacut Jakub
  18. Pindur Krzysztof
  19. Riess Paweł
  20. Strach Joanna
  21. Ślaska Emilia
  22. Widnic Marta
  23. Wywrot Justyna
  24. Zając Gabriela

 

ABSOLWENCI 2008-2011

Wychowawca: dr Sławomira Ruchała

  1. Chodykin Adam
  2. Ficoń Jolanta
  3. Holeksa Elżbieta
  4. Jaworski Michał
  5. Klus Alicja
  6. Kopiec Radosław
  7. Krużołek Anna
  8. Kucharczyk Dagmara
  9. Larysz Mira
  10. Luboński Adam
  11. Moś Magdalena
  12. Neścior Michał
  13. Podżorska Dominika
  14. Rydzewska Dominika
  15. Rymarczyk Radosław
  16. Sapa Roksana
  17. Simka Malwina
  18. Stanclik Paweł
  19. Swoboda Joanna
  20. Szopa Kamil
  21. Wasiak Krzysztof
  22. Widera Adam
  23. Zoń Wojciech
  24. Żyła Jan

 

ABSOLWENCI 2007 – 2010

Wychowawca: mgr Tomasz Kamiński

  1. Bodalski Jacqueline
  2. Bojda Grzegorz
  3. Capanda Robert
  4. Golik Anna
  5. Holeksa Anna
  6. Jureczka Michał
  7. Juroszek Michał
  8. Kania Bartosz
  9. Klabecka Karolina
  10. Kolek Karolina
  11. Kowalska Anna
  12. Kukuczka Oliwia
  13. Librowski Dawid
  14. Litwin Karolina
  15. Majewski Maciej
  16. Manderla Karolina
  17. Piaszczyk Szymon
  18. Pieczonka Łukasz
  19. Simka Karol
  20. Tengler Justyna
  21. Turant Joanna
  22. Wantulok Łukasz
  23. Węgierek Paulina

 

KALENDARZ WYDARZEŃ
CYTAT DNIA
"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało"
Janusz Korczak

Kontakt

Katolickie Liceum Ogólnokształcące
im. Św. Melchiora Grodzieckiego

Plac Dominikański 2
43-400 Cieszyn
Zdjęcie Szkoły