Symboliczne 100 dni przed maturą…

Tegoroczna studniówka była wyjątkowa, wręcz historyczna dla naszej szkoły. Otóż na jednym parkiecie bawił się pierwszy rocznik czteroletniego liceum.
Uśmiechy na twarzy przyszłych abiturientów, przepiękne kreacje pań, eleganckie garnitury panów i uroczyste, niezapomniane chwile – tak maturzyści rozpoczęli swój wyjątkowy wieczór w Dwór Świętoszówka.
Taneczny korowód poloneza, który tworzyli uczniowie dwóch klas: 4a i 4b, oczarował wdziękiem i elegancją. ????????
Bal maturalny to również chwila podziękowań, chwila pełna wzruszeń. Były więc kwiaty i podziękowania od młodzieży dla dyrekcji: ks. Tomasza Sroki oraz obecnej Pani Dyrektor Katarzyny Kawalerowicz, wychowawców: Pani Sławomiry Ruchały i Pani Aleksandry Trędy oraz nauczycieli — za niezwykle trudne budowanie uczniowskich wnętrz oraz pomoc, wsparcie i wyrozumiałość w drodze do osiągnięcia życiowego sukcesu.
Pierwsi licealiści czteroletniego liceum bawili się w Dworze Świętoszówka, gdzie zabawę dla maturzystów i zaproszonych gości poprowadził Dj Sebastian Krywult.
Zrobione przez duet Foto-Family zdjęcia, za kilka lat będą stanowić sentymentalną podróż do tego magicznego wieczoru.
Noc, która przyniosła nam mnóstwo wzruszeń, łez, ale także radości i dobrej zabawy na długo zostanie w naszej pamięci. Tymczasem zapraszamy do zerknięcia na fotorelację z tego jakże wyjątkowego wydarzenia. ????
admin1

Galeria

KALENDARZ WYDARZEŃ
CYTAT DNIA
"To miłość nawraca serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siłę zła, egoizmu i strachu"
JAN PAWEŁ II

Kontakt

Katolickie Liceum Ogólnokształcące
im. Św. Melchiora Grodzieckiego

Plac Dominikański 2
43-400 Cieszyn
Zdjęcie Szkoły