KONKURSY - NASZE I INNE

ROK SZKOLNY 2018/2019

Tytuł konkursu: ZNANI STELA

Przypadający w tym roku okrągły jubileusz wskrzeszenia Państwa Polskiego a także powstania Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego stał się pretekstem do organizacji konkursu filmowego. Konkurs dotyczy działalności społeczności cieszyńskiej, która poprzez różnorodną aktywność wsparła odbudowę i obronę polskości. serdecznie zapraszamy do nadsyłania prac do dnia 9 listopada b.r.

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

UWAGA!! KONKURS - "POKAŻ MI SWOJE KSIĄŻKI A POWIEM CI, KIM JESTEŚ"

W ramach rozpowszechniania czytelnictwa mgr Marta Nieroda organizuje szkolny konkurs fotograficzny: "Pokaż mi swoje książki a powiem Ci, kim jesteś".

Zadanie jest bardzo proste! Zróbcie zdjęcie Waszych domowych bibliotek, a do fotografii dołączcie krótki opis literatury, którą najchętniej czytacie wraz z uzasadnieniem! Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną wydrukowane oraz zaprezentowane na wystawie w sali nr 11. Na Wasze zdjęcia wraz z opisami czeka organizator konkursu, mgr Marta Nieroda. Prace przesyłajcie na adres marta.nieroda83@gmail.com do dnia 10 marca 2017 roku!

Konkurs literacko - plastyczny "LIKE DLA KSIĄŻKI"

     Organizatorem Konkursu jest Katolickie Gimnazjum i Liceum im. św. Melchiora Grodzieckiego w Cieszynie i adresowany jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

     Celem konkursu jest wzbudzenie zainteresowań literaturą, szerzenie czytelnictwa wśród młodych ludzi popularyzowanie twórczości literackiej oraz promocja talentów literackich.

Galeria

Lista plików

KALENDARZ WYDARZEŃ
CYTAT DNIA
"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało"
Janusz Korczak

Kontakt

Katolickie Liceum Ogólnokształcące
im. Św. Melchiora Grodzieckiego

Plac Dominikański 2
43-400 Cieszyn
Zdjęcie Szkoły