ŚWIĄTECZNA KARTKA DLA SENIORA - wspólna akcja uczniów klasy 3a KLO, uczniów klasy 2a i 3a SP w Kleczy Dolnej oraz dzieci z Przedszkola nr 4 w Cieszynie

Święta Bożego Narodzenia  oraz koniec roku to czas spotkań z rodziną i najbliższymi. Nie każdy jednak ma taką możliwość - szczególnie Osoby Starsze, często samotne i pozostawione samym sobie. W tym roku, wzorem lat ubiegłych,  postanowiliśmy obdarować kartkami świątecznymi osoby starsze i chore. Tak narodziła się wspólna inicjatywa  uczniów klasy 3A Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, uczniów klasy 2 i 3 Szkoły Podstawowej w Kleczy Dolnej oraz dzieci Przedszkola nr 4 w Cieszynie.

Za włączenie się do akcji serdecznie dziękujemy uczniom, dzieciom i nauczycielom: Lucynie Skoreckiej, Halinie Michalskiej, Sylwii Bury, Joannie Przyłęckiej. Był to dobry czas dla Nas Wszystkich.

 

Uczniowie KLO wraz z wychowawcą Sławomirą Ruchałą

http://www.zspkd.webd.pl/ 

admin1

Galeria

KALENDARZ WYDARZEŃ
CYTAT DNIA
"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało"
Janusz Korczak

Kontakt

Katolickie Liceum Ogólnokształcące
im. Św. Melchiora Grodzieckiego

Plac Dominikański 2
43-400 Cieszyn
Zdjęcie Szkoły